افتتاح سایت مدیر فردا

با حمّد و سپاس خداوند متعال ، وب سایت مدیر فردا در تاریخ ۱۷ مهرماه ۱۳۹۷ افتتاح گردید . این وب سایت به دنبال آموزش مهارت های مدیریتی و فناورانه به تمامی مدیران عزیز کشورمان می باشد . مدیریت صحیح و مناسب در سازمان های دولتی و خصوصی می تواند موجب توسعه اقتصادی و افزایش امید در جامعه ایران گردد .

بخش اعظمی از مدیریت ، هنر مدیریت می باشد که مدیران عزیز کشورمان از آن بهره می برند . اما در آن قسمت از مدیریت که نیاز به آموزش دارد ، همواره شاهد ضعف ها و کاستی های مختلفی بوده ایم .
توسعه سریع فناوری های رایانه ای و استفاده از سیستم های مدیریتی آنلاین باعث شده تا مدیران در هر سطحی و در هر مجموعه ای که باشند نیاز به آموزش و حتی باز آموزی را در خود احساس کنند . استفاده از تکنولوژی همان مقدار که می تواند باعث تسریع در امور شود ، می تواند باعث بروز مشکلات مختلفی هم شود . آموزش درست و ارائه مقالات آموزشی روز دنیا می تواند در این موضوع ، راهگشای مدیران عزیز کشورمان باشد .
مجموعه مدیر فردا به دنبال توسعه بیشتر ارتباطات و افزایش توان علمی و رقابتی خود می باشد . به همین دلیل از تمامی افراد توانمند در حوزه های مدیریتی و فناورانه جهت پیوستن به مجموعه خود صمیمانه دعوت به همکاری می نماید . اساتید و دانشجویان گرامی می توانند مقالات و موضوعات تولیدی خود را بعد از تایید شورای سردبیری، با نام خود در این وب سایت انتشار دهند و از مزایای این همکاری بهره مند گردند .
در پایان از تمامی مدیران ، اساتید و اصحاب فن تقاضامندیم تا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را از بخش دیدگاه ها به ما انتقال دهند تا شورای سردبیری بتواند با استفاده از این نظرات ، گامی موثر را در بهبود مطالب و محتواهای سایت بردارد .

مسعود معاونی

عضو هیئت مدیره و سردبیر مدیر فردا

من مسعود معاونی استراتژیست محتوا و فعال در زمینه بلاگری و وبمستری هستم. در این سایت به موضوعات مرتبط با مدیریت می‌پردازم و سعی می‌کنیم خوانندگان سایت را با مباحث مدیریت به صورت جامع و کامل آشنا نمایم.
Posts created 61

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top